PARTNER 4 SAFETY

p4s.pl | PARTNER 4 SAFETY

Nasza historia

Firma P4S zajmuje się zaopatrzeniem w szeroki asortyment artykułów z branży BHP: dystrybutorów, hurtowni, sklepów oraz innych podmiotów pośredniczących w dotarciu do końcowego odbiorcy.

Zadaniem niniejszej witryny www.p4s.pl jest przekazanie jak najszerszej informacji o produktach oferowanych przez P4S oraz ułatwienie pozyskiwania niezbędnej dokumentacji wymaganej obowiązującymi przepisami, towarzyszącej wyrobom z branży BHP w ich dalszej sprzedaży.

Nasze wartości

Biorą się z przekonania, że praca zespołowa jest drogą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Jesteśmy przekonani, że standardy w obszarach, w których pracujemy będą cennymi wskazówkami dla naszych Pracowników, Klientów i Partnerów Biznesowych.
Każdego dnia działamy w oparciu o nasze najlepsze zasoby, a napotykane niedogodności zamieniamy  w wyzwania, które z pasją realizujemy. 

Współpraca

Szanujemy ludzi i ich pracę, wymagamy od siebie i od innych, słuchamy, aby słyszeć i reagować, bo nasze dobre relacje to dobra atmosfera pracy. Partnerstwo, czyli lojalna współpraca naszych Pracowników, Partnerów biznesowych, Klientów przyczynia się do utrzymania trwałej więzi relacyjnej i tym samym do osiągnięcia długoterminowych wyników biznesowych.

Serwis

Jesteśmy przekonani, że czytelne reguły pomagają nam w podejmowaniu właściwych decyzji, oraz że wspierają nasze codzienne wyzwania związane z serwisem.

Sprzedaż

Zależy nam, aby każdy Klient czuł, że jesteśmy dla niego partnerem, któremu ufa i który zadba o niego najlepiej jak to możliwe, także pod kątem przygotowanej oferty.

Zadowolenie klientów

Aby budować trwałe relacje z naszymi Klientami ciągle uczymy się kształtowania ich w naszej Firmie.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą doradcy produktowi posiadający wieloletnie doświadczenie, specjalizujący się w doborze rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.
Z chęcią odpowiemy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i opowiemy o naszej ofercie.

Przewiń na górę